9.4 C
Brno
Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůFinanceZnáte kryptoměnovou burzu Binance?

Znáte kryptoměnovou burzu Binance?

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Poznejte Cardano, decentralizovanou kryptoměnu a blockchainovou platformu

Už možná znáte kryptoměnu, která spoléhá na technologii Proof-of-Stakes...

Znáte oblíbené a kvalitní registrační pokladny od Dotykačky?

Je mnoho způsobů, jak si můžeme pomoct k úspěšnějšímu...

Platina

Platina je drahý kov, který se stal stále populárnější...

Navštivte hrady a zámky v Česku, jejich sezóna opět startuje

Po dvou turbolentních letech se u našich západních sousedů...
- Komerční sdělení -časopis

Pokud se zajímáte o kryptoměny a způsoby, jak je získat, jistě víte, že možností je více. Je ale dobré vědět, že ne všechny způsoby jsou bezpečné nebo ekonomicky výhodné. Proto bychom se měli zaměřovat na ty, na které je spolehnutí. Tak se vyhneme nepříjemný až negativním zkušenostem.

Největší kryptoměnová burza Binance

Aktuálně největší kryptoměnovou burzou je Binance, která se těší mnoha úspěchům, a co se týče obliby, kvapem se blíží i velmi oblíbené směnárně Coinbase a burze Coinbase Pro. Binance recenze potvrzují spokojenost uživatelů a jsou důkazem pro ty, kteří se k vyzkoušení Binance rozhodují.

U směnárny Binance se můžete setkat s širokou škálou altcoinů a tokenů, jež lze v rámci burzy nakoupit a obchodovat s nimi. Dravá burza Binance je zároveň rychle rostoucí, inovující, má vlastní nativní token BNB a jistě stojí za to mít o ní přehled.

Binance je na trhu již od roku 2017, kdy byla založena v Číně. Tehdy se zaměřovala zejména na čínský trh, což poté změnil čínský protikryptoměnový postoj a regulace. Nyní sídlí společnost Binance na Maltě, přijímá ji celá blockchainová komunita, nabízí asi 220 aktiv, která stále přibývají a řadí se k nejoblíbenějším způsobům, jak získat kryptoměny.

Základní rychlý přehled o Binance

Jistě vás zajímají poplatky. Tady jsou ve výši 0,1 % a méně. Použít můžete rozhraní pro PC, tedy webové rozhraní nebo mobilní aplikaci. Co se týče jazyku a podpory, najdete mimo mnohé jiné i češtinu. Podporovaný fiat EUR, USD, GBP, TRY, RUB, AUD…, hodnocení TCZ je 9/10. Používána je peněženka Trust Wallet. Od roku 2018 se jedná o největší burzu na světě, a to co do návštěvnosti a objemu obchodů.

Binance nabízí také jistou formu spoření, kterou využívají zejména holdeři, jež nechtějí aktivně spravovat své nakoupené kryptoměny. Na Binance je také možné zapojit se do těžby kryptoměn díky Binance POOL, příp. si vzít krypto půjčku.

Více informací najdete na tradecz.cz.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek