9.4 C
Brno
Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůPodnikáníZnáte oblíbené a kvalitní registrační pokladny od Dotykačky?

Znáte oblíbené a kvalitní registrační pokladny od Dotykačky?

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Poznejte Cardano, decentralizovanou kryptoměnu a blockchainovou platformu

Už možná znáte kryptoměnu, která spoléhá na technologii Proof-of-Stakes...

Znáte kryptoměnovou burzu Binance?

Pokud se zajímáte o kryptoměny a způsoby, jak je...

Platina

Platina je drahý kov, který se stal stále populárnější...

Navštivte hrady a zámky v Česku, jejich sezóna opět startuje

Po dvou turbolentních letech se u našich západních sousedů...
- Komerční sdělení -časopis

Je mnoho způsobů, jak si můžeme pomoct k úspěšnějšímu i snadnějšímu podnikání. Všichni, kteří používají registrační pokladny, mohou využít např. modely od společnosti Dotykačka. Mají mnohé přednosti, jsou spolehlivé, naprosto intuitivní, a i to jsou důvody, proč je podnikatelé používají tak rádi.

Efektivnější podnikání díky registrační pokladně

Registrační pokladny od Dotykačky jsou určeny pro různé druhy podnikání. Využít jejich služeb mohou živnostníci, malé i středně velké firmy, které provozují obchody, hotely, gastro zařízení, ale i pro poskytovatele nejrůznějších služeb. Jde o elektronické registrační poklady s kvalitním, odolným dotykovým displejem a spolehlivým příslušenstvím.

Vybrat si můžete přenosné registrační poklady, model Dotykačka MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8“, nebo větší pokladní sety, jako např. UNIVEZÁLNÍ 10“ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

Celý provoz firmy může být rázem snadnější, a to díky funkcím, jako rezervační systém, skladový a hotelový systém. Podnikání budete mít rázem doslova „v hrsti“, především díky funkci Vzdálená správa a šikovným analytickým nástrojům. Objednávkový systém vám pomůže přivést nové zákazníky.

Samozřejmostí jsou mnohé zákaznické výhody, jako např. NONSTOP technická podpora ZDARMA při jakémkoli problému. S instalací registrační pokladny vám pomohou technici nebo podrobné textové a video návody. Online webináře a školení zase ukazují novinky v Dotykčce a mnoho užitečných tipů.

Proč registrační poklady Dotykačka?

Funkcí, které vám budou pomáhat, je skutečně mnoho, jmenuje nejen objednávkový systém a vzdálenou správu, ale i mapu stolů, happy hours, odtěžování skladů, věrnostní program…

Na webových stránkách dotykacka.cz najdete i popisy zákazníků, jak fungují registrační pokladny Dotykačka v praxi. Přečtěte si, co říkají ostatní a utvrďte se v tom, že chcete tuto registrační pokladnu také vyzkoušet.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek
Předchozí článek